Aryanic
صفحه اصلي > معرفی مرکز > تاریخچه تاسیس 

تاریخچه تاسیس

 

مرکز آموزش علمی کاربردی یخچالسازی لرستان در بهمن ماه سال 1389 با همت مسئولین و هیئت مدیره یخچالسازی لرستان در راستای ارتقای سطح علمی و مهارتی کارکنان شرکت صنایع یخچالسازی لرستان در دو رشته برق صنعتی و مکانیک ماشین افزار از زیرشاخه های صنعت و تحت ننظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی و وزارت علوم تاسیس، که در ابتدا با دوره های پودمانی شروع به فعالیت نموده و در ادامه با تلاش مجدانه هیئت موسس و رئیس مرکز( آقای محمد ملکی) و کارکنان مرکز با توسعه رشته ها و فضای فیزیکی مرکز توانسته گامی بلند در جذب دانشجو بردارد.

هم اکنون در دو مقطع کاردانی و کارشناسی با رشته های متنوع مهندسی فناوری، کاردان فنی و کاردانی حرفه ای در حال فعالیت می باشد.

در حال حاضر با بیش از 500 فارغ التحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی و در رشته های مختلف توانسته در امر ارتقای سطح علمی و مهارتی دانشجویان موفق باشد و بارها به عنوان مرکز آموزش علمی کاربردی نمونه در سطح استان و کشور معرفی شده است و با بیش از 1000 دانشجو از مراکز برتر جذب دانشجو در استان لرستان به شمار می رود .

مرکز علمی کاربردی یخچالسازی با کادری مجرب و ریاست بی بدیل رییس مرکز و با جذب مدرسان برتر علمی و مهارتی و با رتبه های عالی علمی ( دکترای تخصصی ، کارشناسی ارشد و ...) گامی بلند در امر توسعه علمی و مهارتی کشور برداشته است.